Разом ми – сила: гуртуємося та допомагаємо один одному

Разом ми – сила: гуртуємося та допомагаємо один одному

Оперативно реагуючи на звернення Харківської обласної військової адміністрації про надання матеріальної допомоги у вигляді будівельних матеріалів, необхідних для відновлення соціально-побутових об’єктів та житла громадян, що постраждали від ворожих обстрілів у Харківській області, підприємці Оржицької громади Сергій Пилипенко та Анатолій Несен безоплатно надали листи OSB 10 мм для цих цілей. Комунальне підприємство «Оржиця-комунсервіс» за власні кошти придбало та безоплатно передало визначену кількість листів OSB 10 мм. Селищна рада організувала завантаження та відправлення листів до пункту призначення. Щиро вдячні представникам відповідального бізнесу Оржицької громади за допомогу та підтримку харків’ян. Разом ми – сила: гуртуємося та допомагаємо один одному!