Пам’яті загиблих Захисників

Пам’яті загиблих Захисників

29 серпня 2024 року, у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, жителі та гості Оржицької громади, серед яких почесне місце зайняли члени сімей полеглих, взяли участь у пам’ятних заходах. О 9.00  громада завмерла у загальнонаціональній хвилині мовчання. Опісля керівники ради зустрілися з рідними полеглих, представили їм Книгу Пошани Оржицької селищної ради, електронна версія якої відсьогодні буде постійно активна на першому поверсі адмінприміщення. На урочистому заході біля Дошки пошани у центрі селища зі словами вдячності Захисникам та пошани їхнім рідним виступили селищний голова Олена Сидоренко та начальник четвертого відділу Лубенського РТЦК та СП Петро Науменко. Пам’ятні заходи продовжив забіг «Біжу з Героєм, біжу за Героя», організований Полтавським обласним центром фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» та Оржицькою селищною радою за підтримки Благодійної організації «Сплав». 150 учасників із закріпленим на футболці іменем полеглого земляка подолали дистанцію від центральної площі селища Оржиця до Алеї пам’яті. Там, до кожного портрета Героя юні спортсмени стали у почесній  варті, присутні рідні та представники громадськості поклали живі квіти. Вшанування пам'яті воїнів продовжили на імпрезі «Ніхто, крім нас» у Центрі культури і дозвілля. Слова завжди менші, ніж те, що ми відчуваємо. Наші сльози сьогодні, наша щира шана скажуть усім, що ми відчуваємо та наскільки ми вдячні всім Захисникам і Захисницям, чиє життя стало життям України. Хай буде світлою памʼять усіх полеглих Захисників! Слава Україні!