У громаді офіційно діє відокремлений підрозділ ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини»

Сьогодні, 27 серпня, представники філії Громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» в Оржицькій селищній територіальній громаді отримали рішення про державну реєстрацію відокремленого підрозділу ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» в Оржицькій селищній територіальній громаді та внесення осередку до реєстру Громадських організацій. Від імені членів Оржицького осередку рішення від голови обласної Громадської організації Наталії Чепіги отримала Наталія Цебро. Представляти інтереси родин полеглих Оржицької громади доручено керівникові відокремленого підрозділу Валерію Поліщуку.