Нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ нагороджений житель села Сазонівка Микола Кохан

Днями селищна рада отримала електронного листа від командира однієї з військових частин з повідомленням про нагородження нашого земляка - жителя села Сазонівка Миколи Васильовича КОХАНА відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «ЗА ЗБЕРЕЖЕНЕ ЖИТТЯ». Бойовий парамедик Микола Кохан у мирному житті був ветеринарним лікарем, працював за фахом у СФГ «Світанок». Після мобілізації пройшов навчання з тактичної медицини у Великій Британії. Молодий сазонівець у іноземних інструкторів навчився надавати допомогу постраждалим з різними травмами та безпечно евакуйовувати поранених під вогнем. Ці знання та вміння знадобилися Миколі безпосередньо у зоні бойових дій на Донеччині. Його самовіддана служба не залишилася поза увагою та належно оцінена командуванням. Свій нагрудний знак «ЗА ЗБЕРЕЖЕНЕ ЖИТТЯ» Микола отримав, перебуваючи на лікуванні після отриманого поранення. Чоловіка ще чекає тривала реабілітація. Дякуємо Вам, Миколо Васильовичу, за мужність, професійне виконання обов'язку, за захист України та щиро бажаємо Вам міцного здоров’я.

Довідково: Нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «За збережене життя» нагороджуються військовослужбовці та працівники ЗСУ, які врятували життя людині під час участі у воєнних діях.