Пашали Михайло Григорович

4 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі села Керменчик Волноваського району Донецької області загинув житель села Заріг ПАШАЛИ Михайло Григорович, солдат, номер обслуги кулеметного взводу роти вогневої підтримки. 41-річний воїн віддав своє життя, захищаючи рідну землю і українське майбутнє. Пашали Михайло Григорович народився 23 листопада 1982 року у селі Заріг. Хлопець рано подорослішав, бо передчасно у засвіти відійшов батько. Щоб підтримувати матеріально і морально маму та старшу сестру, Михайло після закінчення 9 класів Зарізької школи відразу пішов працювати. Доглядав телят у місцевому колгоспі, а згодом працював на тваринницькій фермі у СФГ «Світанок». Простим, працьовитим та незлобивим знали і навіки запам’ятають односельці Михайла. Все, що мав у житті, заслужив своєю чесною працею та умілими руками. Самостійно підтримував у належному стані батьківську хату, обробляв город, на роботі добросовісного працівника цінувало керівництво, колеги та друзі любили за добре серце і безвідмовність. Пашали Михайло був мобілізований до лав Збройних Сил України 20 квітня 2024 року. Відразу після навчання потрапив до бойового підрозділу, до останнього подиху служив чесно та самовіданно на передових позиціях оборони України.