Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено солдата ІВАХНЕНКА Дмитра Васильовича (посмертно), жителя села Онішки

Указом Президента України від 2024 року №502/2024 від 09 серпня 2024 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено солдата ІВАХНЕНКА Дмитра Васильовича (посмертно), жителя села Онішки Оржицької територіальної громади.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Івахненко Дмитро Васильович народився 18 січня 1995 року у селі Онішки. Після закінчення 9 класів Онішківської школи продовжив навчання у Лубенському бухгалтерському коледжі, згодом вступив до Полтавського аграрного університету та закінчив його за спеціальністю «економіст». Після строкової служби працював у колективному малому підприємстві «Кота». З перших днів повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав Збройних Сил України. Спочатку служив на Чернігівщині, потім — на Донеччині. Останнє бойове завдання 29-річний солдат виконав у Авдіївці з 4-го на 5-те лютого 2024 року, відтоді вважався зниклим безвісти. Додому на «щиті» Герой повернувся 24 квітня 2024 року. Похований у с. Онішки.