Оржицьку громаду відібрано для участі у проєкті "Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях"

В рамках цього проєкту, який триватиме рік, спеціалісти Фонду розвитку громадських організацій "Західно-український ресурсний центр", за підтримки проєкту USAID "ГОВЕРЛА" допоможуть молодим та ініціативним людям нашої громади створити молодіжну раду.

Молодь пройде відповідне навчання та отримає менторський супровід з формування необхідної нормативної бази. Учора, 23 липня, відбулася перша - ознайомча - зустріч представників Фонду із молоддю нашої громади.

* Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.