Разом з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» створили Стратегію розвитку громади

Попри виклики війни, оржичани поставили за мету створити стратегію розвитку, що враховувала б накопичений досвід працівників громади, ідеї та пропозиції бізнесу й мешканців. Експертна підтримка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» не лише мотивувала оржичан, а й додала впевненості в роботі з методологією розробки стратегії.  Настанови від експертів Проєкту дозволили громаді системно підійти до розробки стратегії, мінімізувавши помилки та оптимізувавши процес для підвищення ефективності. Завдяки цьому Оржиця завершила розробку проєкту стратегії протягом восьми місяців.

Про процес створення Стратегії розвитку Оржицької громади та підтримку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» детеальніше читайте у спеціальній публікації на сайті Децентралізація за посиланням http://surl.li/sryyl

Висловлюємо щиру вдячність команді HOVERLA / проєкт USAID в Україні за вагому та дієву підтримку нашої громади. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Пишаємося тим, що маємо такого партнера! Разом до Перемоги!