Ще один наш земляк назавжди приєднався до лав Небесного війська

  • 139

Ще один наш земляк назавжди приєднався до лав Небесного війська

Жорстока кривава війна безжально забирає життя синів України. Вже виплакані всі сльози за нашими полеглими Захисниками. Сьогодні офіційно стало відомо про чергову втрату на фронті: 21 лютого 2024 року поблизу села Павлівка Волноваського району Донецької області побратими знайшли тіло головного сержанта мотопіхотного взводу ВЕЛИКОГО Валерія Васильовича, 01.01.1968 року народження, який під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини 11 лютого 2024 року пропав безвісти. Житель села Маяківка Великий Валерій, призваний за мобілізацією 26 лютого 2022 року, з перших днів війни з честю виконував свій чоловічий, громадянський і військовий обов’язок та віддав своє життя за рідну Україну.

Великий Валерій Васильович народився у місті Луганську, там закінчив восьмирічну загальноосвітню трудову політехнічну школу та професійно-технічне училище, здобув фах тракториста-машиніста. З 1986 по 1989 року проходив строкову військову службу у морфлоті. Жив та працював на Луганщині, згодом переїхав на Сумщину, з 2011 року Великий Валерій переїздить до нашої громади в село Плехів, з 2017 року постійно проживав у селі Маяківка, де працював, придбав будинок, вів спільне господарство з дружиною Світланою, виховував та підтримував її дітей і онуків. Врівноважений, дружелюбний, працьовитий – саме таким запам’ятають Великого Валерія Васильовича рідні, друзі, товариші, побратими - усі, хто його знав та поважав.

Від імені усієї громади висловлюємо щирі слова співчуття дружині Світлані, дочці Вікторії, друзям та побратимам. Це непоправна втрата для всіх.

Ціною власного життя Великий Валерій, як і 35 полеглих Героїв-оржиччан, наближав Перемогу! На жаль, вони всі зустрінуть її вже на небесах. Дякуємо Великому Валерію Васильовичу та всім воїнам за жертовний подвиг в ім’я нашого майбутнього! Вічна пам’ять і слава!

Про день та час зустрічі Героя і його поховання буде повідомлено.

Фото без опису