Про кампанію декларування доходів громадян за 2023 рік під час «гарячої лінії» в Оржицькій ДПІ
Про кампанію декларування доходів громадян за 2023 рік під час «гарячої лінії» в Оржицькій ДПІ
Днями начальником Оржицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області Раїсою Мазняк проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» подання громадянами декларації про доходи отримані у 2023 році.
В ході «гарячої лінії» Раїса Мазняк розповіла платникам про нормативно-правову базу подання декларації про майновий стан та доходи, хто повинен подавати декларацію, граничні строки та способи подання декларації, граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік та відповідальність за несвоєчасну сплату податку (збору).
Податківець зазначила, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подання податкової декларації про майновий стан і доходи: особисто або уповноваженою особою; поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв’язку в електронній формі.
На всі запитання додзвонювачів були надали чіткі кваліфіковані відповіді згідно з нормами чинного законодавства.
«InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot
Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:
Державна податкова служба України https://www.facebook.com/TaxUkraine
та ДПС у Полтавській області https://www.facebook.com/tax.poltava/
Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua
Державна податкова служба УкраїниYou Tube youtube.com/TaxUkraine
Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua
Державна податкова служба УкраїниYou Tube youtube.com/TaxUkraine