Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання

У 2022 році на тлі військової загрози, маючи на меті підвищити рівень єдності українського народу, 14 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” та оголосив 16 лютого Днем єднання.

«З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю: оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання», – зазначається в Указі президента України від 14 лютого 2022 року.

Непохитна віра в Перемогу – об’єднувальний фактор для українців. У нелегкий для держави час українці зібралися у велику спільноту, зорганізувалися в громади, асоціації й, об’єднавшись в єдине ціле, роблять спільну справу, наближаючи перемогу. За час повномасштабного вторгнення національне єднання стало безпрецедентним.

Шановні українці! Будьмо єдиними! Заради Перемоги, заради миру, заради майбутнього!