У Оржиці відбувся турнір з настільного тенісу, приурочений пам’яті захисників Оржицької громади, які загинули у визвольній боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

У суботу, 3 лютого 2024 року, у спортзалі ОЗ «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка» жилелі громади із числа людей похилого віку, осіб з інвалідністю, військовослужбовців, ветеранів і членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, що представили 7 старостинських округів, зустрілися, щоб виявити кращого у цікавому і енергійному виді спорту – настільний теніс.

Турнір приурочений пам’яті захисників Оржицької громади, які загинули у визвольній боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Всього у змаганнях взяли участь 14 осіб, які були поділені на 2 групи:

перша група - 60+;

друга група - члени родин військовослужбовців, військовослужбовці, внутрішньо переміщені особи.

В результаті напруженої боротьби, переможцями групи «60+» стали:

1 місце - Іван Бабчук;

2 місце - Юрій Сербин;

3 місце - Іван Єрченко.

Переможцями групи «Члени родин військовослужбовців, військовослужбовці, внутрішньо переміщені особи» стали:

1 місце - Тарас Шевченко;

2 місце - Генадій Коршун;

3 місце - Юрій Колеснік.

Також розіграли бліц-турнір за гран-прі між учасниками обох груп, які вибороли перше і друге місця:

1 місце - Іван Бабчук;

2 місце - Тарас Шевченко;

3 місце - Юрій Сербин.

Вітаємо переможців турніру із тріумфом та бажаємо усім учасникам змагань наснаги і волі до перемоги.

Змагання організовано Центром надання соціальних послуг та за підтримки КЗ "Спорт для всіх" і ОЗ «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка» в рамках партнерства Міжнародної організації з міграції, Оржицької селищної ради, Центру надання соціальних послуг та реалізації проєкту «Створення реабілітаційного хабу «Крила надії Оржиччини»