Незалежні творять майбутнє

Незалежні творять майбутнє

Саме з цим гаслом та благородною метою створити потужну екосистему малих виробників та великого бізнесу, щоб тримати економічну стабільність країни, другий рік поспіль працюють творці проєкту «Курс на Незалежність» - Благодійний фонд «Повір у себе» разом з партнерами - Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини, німецьким банком розвитку DEG та агропромхолдингом Астарта-Київ. Грантова програма підтримала 160 переможців конкурсу «Курс на Незележність», надавши гранти на обладнання для масштабування підприємств сумою більше 2,7 млн. євро. Серед переможців чотири представники Оржицької громади – Тетяна Чернікова, Валерій Шмідт, Олег Зіненко та КП «Оржиця-комунсервіс». 23 січня у м.Полтава пройшла зустріч крафтовиків із шести областей України з представниками влади та проєкту грантової підтримки. У ній взяли участь виробник крафтових сирів з Оржиці Валерій Шмідт та перший заступник селищного голови Світлана Маслак. Учасники зустрічі спілкувалися. ділилися своїм досвідом та здобутками, отримали корисні знання та мали змогу подякувати організаторам і партнерам проєкту за співпрацю та вагому підтримку, одностайно висловили надію, що завдяки вдалій синергії бізнесу, влади та усіх небайдужих, зможемо якісно розвивати нашу державу, примножувати її потенціал та економічну складову.