Спільне засідання постійних комісій

Спільне засідання постійних комісій

У рамках підготовки до чергової тридцять п’ятої сесії селищної ради, сьогодні, 24 січня, відбулося спільне засідання усіх п'яти постійних комісії селищної ради. Упродовж 3 годин депутати селищної ради активно обговорювали 57 (з них, 25 стосувалися земельних відносин) важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Були погоджені план роботи селищної ради, зміни до бюджету для забезпечення виплат за поданими заявами наших мобілізованих земляків (з дотриманням почерговості відповідно до заяв, виплати здійснюватимуться у міру внесення змін до бюджету громади), рекомендували до прийняття Програму підтримки Збройних Сил України на 2024 рік, яка передбачає надання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету, необхідної для покращення матеріально-технічної бази військових частин Збройних Сил України, у яких проходять службу військовослужбовці Оржицької територіальної громади, та виділення для цих цілей 2 млн. гривень. Окремо зарезервовано в бюджеті 3 млн. грн для виплат грошових допомог військовослужбовцям. Детально обговорили пропозицію депутата Олексія Чугуєвця щодо безпосереднього придбання та передачі військового обладнання. Тему фінансів продовжили селищний голова Олена Сидоренко та начальник фінансового відділу Лариса Сененко у своїх детальних та наглядних роз’ясненнях принципів формування місцевого бюджету, зауваживши, що останні зміни до бюджетного законодавства дадуть змогу використати вільні залишки бюджету лише у липні, а перевиконання - за підсумками роботи у І півріччі за умови перевиконання більше ніж на 105 відсотків. За результатами активного обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення внести відповідні питання на розгляд сесії селищної ради, зокрема, звіти селищного голови, старост, секретаря ради.