Відбулася зустріч  представників соціально вразливих категорій населення із Оржицьким селищним головою Оленою Сидоренко стосовно «Комплексної програми соціального захисту населення»

Сьогодні, 19 січня, у приміщенні селищної ради відбулася зустріч  представників соціально вразливих категорій населення із Оржицьким селищним головою Оленою Сидоренко стосовно «Комплексної програми соціального захисту населення». Також на зустрічі були присутні перший заступник селищного голови Світлана Маслак, секретар ради Людмила Сазонюк, головний спеціаліст відділу соціального захисту Наталія Гапенко.

Учасники діалогу обговорили нагальні питання та дійшли згоди в частині реалізації місцевої Програми соціального захисту населення.  - Болючі питання, які турбують жителів, не лишаться поза увагою ради, - прокоментувала Олена Сидоренко. - Але навіть найкращі намагання не будуть виправдані, якщо не буде зваженого підходу до їх вирішення.

Прикметно, що шляхи вирішення знайдено, сподіваємося, що люди відчують допомогу громади якнайшвидше.