На Донеччині загинув Касяненко Валерій із села Онішки

  • 65

Остання надія на повернення живим з поля бою солдата Касяненка Валерія, який зник безвісти 06 січня 2024 року під час мінометного обстрілу з боку рашистських бойовиків, згасла з надходженням офіційного сповіщення про його загибель. Солдат Касяненко Валерій Миколайович, 04.03.1975 року народження, житель села Онішки, виконуючи бойове завдання, загинув 06 січня 2024 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області. Згасла життєва зірка нашого Захисника, чесної, порядної людини, справжнього чоловіка та патріота.

Касяненко Валерій Миколайович закінчив Оржицьку школу, здобув фах механізатора у Лазірківському ПТУ, працював у місті Київ шофером льодової машини на державному підприємстві «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон», з останнього місця роботи у фірмі з ремонту медичного обладнання 05 травня 2022 року Валерій був мобілізований до лав Збройних Сил України. До останнього подиху Захисник України Касяненко Валерій Миколайович гідно виконував свій військовий обов’язок, залишився вірним Вітчизні, присязі та своїм побратимам.

Висловлюємо щирі співчуття батькам полеглого Героя, Ганні Іванівні та Миколі Григоровичу, усім рідним, близьким, друзям.

Траурний кортеж з тілом Воїна прибуде на територію громади завтра, 12 січня 2024 року, близько 17.00. Зустріньмо гідно "живим" коридором пошани на маршруті його слідування: с.Райозеро – с.Онішки вул.Лозового. Відспівування та поховання відбудеться у суботу, 13 січня об 11.00 в с.Онішки.