Податківці виявили чергове порушення

  • 107

Податківці Полтавщини здійснили перевірку суб’єкта господарювання, який перебуває на податковому обліку в Головному управлінні ДПС                        у Полтавській області та здійснює роздрібну торгівлю продуктами харчування        в магазині у м. Горішні Плавні. В результаті проведеного аналізу інформації щодо вищезазначеного підприємця, було з’ясовано, що ФОП перебуває на спрощеній системі оподаткування, здійснює торгівельну діяльність у двох магазинах, проте зареєстрував лише один РРО.

Під час проведення фактичної перевірки встановлено та зафіксовано факт здійснення розрахункових операцій без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також встановлено використання даним суб’єктом господарювання праці найманого працівника без належного оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства.

Матеріали щодо встановленого порушення вимог законодавства про працю направлено для розгляду та прийняття відповідного рішення до Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

За результатами  проведеної перевірки до суб’єкта господарювання,              в установленому Законом порядку за виявлені порушення, будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції. На винну особу складено протокол про адміністративну відповідальність за ч. 1 статті 1551 КУпАП, який направлено для розгляду до відповідного судового органу.

Головне управління ДПС у Полтавській області акцентує увагу платників, які здійснюють розрахункові операції, на безумовному дотриманні вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами та доповненнями) та на офіційне оформлення трудових відносин найманих працівників.

                                                      Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису