Адміністративні послуги за листопад 2023 року надані в ЦОП Оржицької ДПІ

  • 33

Фото без опису

      За листопад 2023 року Центр обслуговування платників Оржицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області (далі ЦОП) відвідав 1320 платник податків – підприємці та юридичні особи, а також пересічні громадяни.

Персоналом ЦОП Оржицької ДПІ у звітному періоді надано 232 адміністративну послугу.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 82 фізичні особи, в тому числі 4 громадян з інших регіонів. Надано 17 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осібплатників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків

Також, за поточний місяць фахівці Центру обслуговування платників Оржицької ДПІ  зареєстрували 22 платника єдиного податку, надали 119 витяги з реєстру платників  єдиного податку, зареєстровано 19 ПРРО, 6  книг обліку розрахункових операцій та 11  розрахункових книжок.   Надали 1 витяг з реєстру платників податку на додану вартість.

Щоденно опрацьовувалися відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. Зокрема, за місяць було опрацьовано 45  відомостей.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Оржицької  ДПІ фахівцями щоденно надаються усні та в телефонному режимі консультативно- інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

До послуг платників - комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і надає можливість платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Щотижня проводяться сеанси телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з роз’яснення новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30.06.2023 № 3219–IX  « Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування в період дії воєнного стану». Щоденно роз’яснення Закону проводяться фахівцями ДПІ в телефонному режимі та у приміщенні ЦОП.

 Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу   

«InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

     Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

       Державна податкова служба  України  https://www.facebook.com/TaxUkraine

          та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua 

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkraine

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua 

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkrain