Робоча зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству

  • 234

Фото без опису

У середу, 22 листопада, заступник начальника Сектору поліцейської діяльності №1 Відділення поліції №2 Лубенського районного відділу поліції ГУНП в Полтавській області старший лейтенант Олександр Комаров провів робочу зустріч з начальником служби пробації Оржиччини Вітою Дикою та фахівцем із соціальної роботи Територіального центру соціального обслуговування Аліною Храпаль.

Під час наради присутні обговорили питання стану взаємодії та механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до запобігання насильства та ефективного реагування на такі факти, надання допомоги та захисту постраждалим особам, захисту прав дітей, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності. Також детально обговорили узгодження та розв'язання проблемних питань, які можуть виникнути під час реагування та відпрацювання випадків домашнього насильства.

Учасники зустрічі наголосили на соціальній значущості даної проблеми і на готовності використовувати усі наявні ресурси для її вирішення. Як результат, дійшли згоди щодо подальшої співпраці між всіма учасниками, адже тільки за чіткої співпраці всіх служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення результатів у протидії такому явищу.