Загинув під час виконання бойового завдання

  • 160

Тяжка звістка з фронту сьогодні не оминула нашої громади. Із завмиранням серця разом зі стареньким батьком прочитали страшні слова офіційного повідомлення: «Ваш син, стрілець-санітар механізованого взводу, солдат Нестеренко Олександр Васильович, 1980 року народження, житель села Денисівка, під час виконання бойового завдання загинув внаслідок атаки дрона –камікадзе у районі н.п.Авдіївка Покровського району Донецької області». Бракує слів... Життя Героя скоротилося на полі бою.

Простим, порядним, товариським, працьовитим, дбайливим сином та батьком малолітньої доньки  – таким знали і запам’ятають Олександра у рідному селі Денисівка. Тут він народився, навчався у школі, згодом працював в охороні СТОВ «Агрофірма «Оржицька». У перші дні війни Олександр добровільно став захисником села Денисівка, 19 липня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. До останнього подиху солдат Нестеренко Олександр Васильович залишився вірним військовій присязі, Україні, її народові. Відданий захисник і справжній патріот, він назавжди у наших серцях. Від імені усієї громади висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Нестеренка Олександра.

На вічний спочинок до рідного села Денисівка полеглий Захисник України Нестеренко Олександр Васильович повернеться завтра, 21 листопада. Орієнтовний час прибуття траурного кортежу на територію громади близько 16.00. Маршрут слідування с.Райозеро–с.Онішки-с.Золотухи–с.Денисівка.  Відспівування та поховання Героя відбудеться 22 листопада об 11.00 у селі Денисівка.

21 та 22 листопада на території Оржицької громади оголошуються днями жалоби із забороною всіх розважальних заходів.