У загальнокомандному підсумку спартакіади оржиччани у п’ятірці кращих

У загальнокомандному підсумку спартакіади оржиччани у п’ятірці кращих

За сприяння  Управління  молоді  та  спорту  Полтавської  ОВА у суботу. 11 листопада, в м. Миргород відбулися комплексні змагання Територіальної  організації  ГО " ВФСТ " Колос " у  Полтавській  області  серед  ветеранів 35+.

Команду Оржицької громади представляли спортсмени з усіх 4-х видів  спорту: шахів, шашок, тенісу  настільного і волейболу серед  чоловіків.

У ході запеклих спортивних баталій наша команда посіла п’яте місце серед 15 громад області, які брали участь у спартакіаді.

Кращі результати у Олександра Данільченка- друге місце в особистому заліку серед чоловіків із шашок, друге місце в командному заліку з шашок разом з Юлією Колеснік та Олени Павченко - третє місце в особистому заліку з настільного тенісу серед жінок.

Вітаємо наших спортсменів з успіхом! Дякуємо нашим Захисникам і  Захисницям  України  за  можливість  взяти участь у змаганнях!