Івашин Євген Володимирович

Народився Івашин Євген Володимирович 13 червня 1972 року у м.Ош (Республіка Киргизстан). Із дворічного віку та впродовж усього життя проживав у с. Чевельча, рідному селі свого батька. Дитинство та юність хлопця пройшли в Чевельчі, серед рідних, друзів, неповторної природи. Після строкової служби в армії Євген повернувся до рідного села, працював водієм в автопарку місцевого господарства, згодом останні кілька років - на молочно товарній фермі СФГ "Світанок".

27 березня 2022 року Івашин Євген був мобілізований до Збройних Сил України, за покликом свого серця і совісті став на захист Батьківщини. Служив у Сумській області у військовій службі правопорядку, однак у зв’язку з тяжкою хворобою був звільнений зі служби та повернувся до рідного села. Упродовж кількох місяців чоловік боровся з хворобою, та вона його здолала.

21 червня 2023 року Івашин Євген Володимирович помер від хвороби, пов'язаної із проходженням військової служби. Похований у с. Чевельча.

У 51- річного чоловіка залишилися дружина, брат та сестра.