Відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади

У вівторок, 31 жовтня, у приміщенні селищної ради відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади до 2027 року.

Засідання відбулося за участю консультанта ГО "Ендшпіль" в рамках проєкту "Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей" Олександра ІСИПА.

Члени робочої групи затвердили SWOT-аналіз, сценарії розвитку, стратегічні, оперативні цілі та завдання Оржицької селищної територіальної громади.

Робота з розробки Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади до 2027 року продовжується.