Робота з суб’єктами пробації в частині протидії повторних випадків порушення закону

У середу, 20 вересня, провідним інспектором Лубенського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Антоніною Щербою спільно з фахівцем із соціальної роботи Територіального центру соціального обслуговування населення Аліною Храпаль для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведено інформаційно-профілактичну годину на тему: «Протидія повторним випадкам порушення закону та недопущення протиправної поведінки в майбутньому».

Існують випадки, коли зловмисник повторно порушує закон. Нажаль, на сьогоднішній день це явище досить поширене в суспільстві. Для уникнення подібного відповідні фахівці, використовуючи свої професійні здібності, проводять профілактичні заходи із правопорушниками.

Як зазначає провідний інспектор Центру пробації Антоніна Щерба, основою роботи з суб’єктом пробації є мотивування його до змін на краще та готовності жити без порушень закону.