Громадська спілка «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) повідомляє про старт проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

  • 389

Фото без опису

Громадська спілка «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) повідомляє про старт проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Запрошуємо Вас долучитися до реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», метою якого є прагнення підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку.

Безоплатні короткотермінові курси та онлайн-тренінги спрямовані на сприяння у здобутті нових знань та навичок, розвиток професійних вмінь для подальшого працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці для представників усіх регіонів України.

ГС «ЕМАУ», як учасник зазначеного проєкту, координує діяльність та реалізує проєкт в частині підготовки/перепідготовки кадрів в сфері управління та комплексного обслуговування житлового фонду.

Наразі триває набір груп слухачів за навчальним курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом» в рамках підготовки фахівців за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків».

До навчання запрошуються:

- особи, що мають статус ВПО;

- тимчасово безробітні;

- представники вразливих верств населення;

- інші зацікавлені особи, що прагнуть отримати іншу та/або підвищити свою кваліфікацію;

- особи «за направленням з місць» у разі існуючої нагальної потреби в спеціалістах за даним напрямом на рівні регіону/ міста/ підприємства, навчання для яких є безкоштовним.

Тривалість навчання – 2 тижні

Формат навчання – онлайн (платформа skype)

Запланована кількість груп у 2023 році – 2 групи

Кількість слухачів у групі – 15-17 осіб

Запланований термін початку навчання – 28 вересня 2023 р.

Для випускників зазначеного курсу існує можливість пройти в подальшому професійну атестацію (сертифікацію) з отриманням Кваліфікаційного сертифіката за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в акредитованому Органі з сертифікації персоналу (ОСП) згідно чинного законодавства.

Слід зауважити, що з 01 січня 2019 року стала обов’язковою норма Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (п.5 ст.18 «Послуги з управління багатоквартирним будинком») щодо професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків).

У разі виникнення зацікавленості даної пропозиції можна звертатися за контактами:

• ГС «ЕМАУ» (Навчальний центр «ЕМАУ-Академія»)
тел.: +38 (044) 498-10-15
+38 (067) 314-10-15
+38 (067) 747-22-85

e-mail: emau.kiev@ukr.net
emau-study@ukr.net

• Орган сертифікації персоналу Сертифікаційного центру «СТАНДАРТ»
тел.: +38 (044) 494-12-15
+38 (067) 314-12-15

e-mail: scs-iso@ukr.net
scs-osp@ukr.net

Листування за адресою: 03057, Україна, м. Київ, вул. Марії Капніст, 2, офіс. 301

Заявка на навчання: Фото без опису