Зіненко Роман Володимирович

Зіненко Роман Володимирович, 25.06.1986 року народження, житель села Заріг, який з 4 вересня 2022 року вважався зниклим безвісти,  у вересні 2023 року за результатами генетичної експертизи був ідентифікований та вважається загиблим 04.09.2022 року.

Стрілець-санітар Зіненко Роман Володимирович загинув під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини внаслідок артилерійського обстрілу та безпосереднього бойового зіткнення із ворогом в районі н.п. Сухий Ставок Бериславського району Херсонської області.

До останнього подиху Зіненко Роман сумлінно захищав рідну землю, був надійним побратимом і сміливим бійцем. Війна обірвала життя 36-річного чоловіка, залишивши матір без сина, дружину без чоловіка, малу доньку - без батька.

Похований у с. Заріг.