Громадський Олег В'ячеславович

ГРОМАДСЬКИЙ Олег В’ячеславович народився 28 березня 1973 року у селі Савинці.

У серпні 1991року вступив до Саратовського вищого військового командного училища внутрішніх військ МВС, а після розпаду срср перевівся до Харківського вищого військового училища Національної гвардії України, яке успішно закінчив та продовжив службу у лавах Української армії. Під час Революції Гідності Олег Громадський став членом координаційної ради Харківського Євромайдану, а з початком «неоголошеної війни» у званні майора очолив 16-й окремий мотопіхотний батальйон «Полтава». Брав участь у виснажливих боях за Авдіївку у ході АТО. У 2017 році працював у Генеральному штабі Збройних Сил України. У 2019 році полковник Громадський пішов на пенсію. У квітні 2021-го став співзасновником «Штабу оборони Харківщини» — об’єднання громадських та політичних структур, що мало на меті сприяння формуванню підрозділів тероборони. У якості інструктора курсу «Не панікуй! Готуйся!» готував майбутніх захисників.

Полковник Громадський Олег загинув 25 лютого 2022 року біля селища П’ятихатки, що на півночі Харкова, прийнявши бій на чолі групи добровольців спільно з підрозділом 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана, яким командував його син, лейтенант Євгеній Громадський http://surl.li/jthhq

Похований у м.Харків.

У 48-річного воїна залишилася мама та сестра, які проживають у селі Савинці, дружина та син.