Фото без описуПродовжується розробка Стратегії розвитку Оржицької територіальної громади на період до 2027 року

Селищний голова Олена Сидоренко разом із членами виконавчого комітету селищної ради активно працюють над важливим документом. Нагадаємо, що процес стратегічного планування відбувається за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». У п’ятницю, 28 липня 2023 року, в селищній раді відбулося третє засідання робочої групи, у якому взяв участь консультант з стратегічного планування соціально-економічного розвитку територіальних громад Олександр ІСИП. Він, зокрема, поінформував про методику стратегічного планування, основні аспекти та послідовність розробки Стратегії. На засіданні обговорили напрацьовані документи, визначилися з тими, які потребують доопрацювання, визначали завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.