Черненко Сергій Анатолійович

ЧЕРНЕНКО Сергій Анатолійович народився 17 квітня 1990 року в селі Чутівка.

Закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі.

Працював охоронцем у ТОВ «Баришівська зернова компанія». Член добровольчого формування Оржицької територіальної громади. До лав Збройних Сил України мобілізований 28 січня 2023 року.

Солдат, стрілець-помічник гранатометника, Черненко Сергій загинув 11 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу смт Білогорівка Сєверодонецького району Луганської області.

Похований у селі Чутівка.

У 32 –річного воїна залишилися батьки.

Рішенням двадцять восьмої сесії Оржицької селищної ради восьмого скликання від 19 липня 2023 року № 26 вулиця Гагаріна в селі Чутівка перейменована на честь Сергія Черненка.

"Він був людиною, яка завжди, з любої ситуації знаходила вихід" Публікація на сторінці Чутівської гумназії у Facebook зі спогадами однокласників та педагогів про випускника школи, невимовного оптиміста та вдумливого дослідника історії України Черненка Сергія.