Сьомак Олександр Миколайович

СЬОМАК Олександр Миколайович народився 06 серпня 1976 року у селі Новий Іржавець.

Проживав та працював у місті Пирятин. У 2014 році за покликом совісті і честі пішов захищати незалежність і територіальну цілісність України у ході АТО. У перші дні повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави Пирятинським РТЦК та СП Сьомак Олександр був мобілізований до Збройних Сил України.

Старший стрілець механізованого батальйону Сьомак Олександр загинув 07 липня 2023 року внаслідок штурмових дій противника в районі м.Авдіївка Донецької області.

Похований у рідному селі Новий Іржавець.

У 46-річного воїна залишилася мама та сестра.

Фото без опису     Фото без опису