Війна збирає свій страшний ужинок

Війна збирає свій страшний ужинок

Знову втрати, знову горе для всієї громади – небесним охоронцем України став наш земляк, уродженець села Новий Іржавець, Сьомак Олександр Миколайович, 06.08.1976 року народження. Завтра на вічний спочинок він повернеться до рідного села. 20 років тому Олександр Миколайович переїхав з Нового Іржавця до міста Пирятин, де проживав та працював. Звідти у 2014 році за покликом совісті і честі пішов захищати незалежність і територіальну цілісність України у ході АТО. У перші дні повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави Пирятинським РТЦК та СП Сьомак Олександр був мобілізований до Збройних Сил України. Вірно та сумлінно виконував свій військовий обов’язок на посаді старшого стрільця механізованого батальйону. 07 липня 2023 року внаслідок штурмових дій противника в районі м.Авдіївка Донецької області Сьомак Олександр Миколайович загинув. У скорботі схиляємо голови перед подвигом Захисника України, від імені усієї громади висловлюємо щирі співчуття матері та сестрі Героя. Пам’ять про мужнього Захисника Сьомака Олександра Миколайовича житиме вічно.

Поховання Героя відбудеться завтра, 11 липня, у селі Новий Іржавець. Орієновний час прибуття траурного кортежу на територію Оржицької громади близько 12.00. Маршрут слідування – с.Райозеро – с.Онішки- смт Оржиця - с.Старий Іржавець - с.Новий Іржавець. Зустрінемо Героя гідно - живим коридором та молитвою за упокій його душі.Фото без опису