Благодійний фонд "Право на захист" передав матеріальну допомогу для маломобільних жителів Оржицької громади

Благодійний фонд Право на захист передав матеріальну допомогу для маломобільних жителів Оржицької громади

В межах реалізації освітнього проекту «Посилення цивільного захисту та готовності до ескалації конфлікту в Україні» та з метою надання необхідної матеріальної допомоги для підвищення рівня безпеки громади Оржицька селищна рада отримала від БФ «Право на захист» каталки для транспортування пацієнтів з бічним парканом, ходунки із двома колесами, милиці підлокітні та огороджувальні сигнальні стрічки. Матеріальна допомога перебуватиме на балансі Оржицької лікарні та Оржицького територіального центру соціального обслуговування.

Щиро дякуємо благодійникам за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.