Які питання розглядали вчора на виконкомі

Які питання розглядали вчора на виконкомі

Низку соціальних питань розглянули вчора, 26 червня, на засіданні виконавчого комітету селищної ради. Серед них, надання дозволів на вчинення правочинів від імені неповнолітніх дітей, встановлення опіки над майном неповнолітнього та доцільність призначення опікуна над недієздатним дорослим, продовження строку надання житла внутрішньо переміщеній особі з фонду житла для тимчасового проживання ВПО та розірвання договору найму соціального житла. Окремими рішеннями утворено комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, консультаційний пункт з питань цивільного захисту, затверджено план заходів на 2023 рік щодо забезпечення наповнення бюджету Оржицької селищної територіальної громади, економного і раціонального використання бюджетних коштів, визначено види громадських робіт у 2023 році, уповноважено старост на вчинення нотаріальних дій. На цьому засіданні члени виконкому вперше розглядали протокол комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Оржицької селищної ради та затвердили рекомендації, дані заявниці та її сусідам на вирішення межового спору.

Рішення виконавчого комітету Оржицької селищної ради від 26.06.2023 оприлюднені на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради Фото без описуФото без описуФото без опису