Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) оголошують набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які задіяні у відбудові України!

  • 110

Фото без опису

Ukraine Rebuilding Task Force це - підвищення навичок малих та середніх підприємств у доступі до західних ринків та співробітництві з міжнародними компаніями щодо відбудови України з акцентом на цифровізації та сучасних know-how в розвитку бізнесу.

Чисельним міжнародним організаціям та компаніям, які фінансуватимуть та братимуть участь у відбудові нашої держави, будуть потрібні надійні та кваліфіковані партнери в усіх регіонах. Під час навчання на програмі ви отримаєте знання та практичні навички для інтернаціоналізації своєї діяльності, грамотної роботи з цифровими медіа, пошуку партнерів та встановлення ділових відносин, і багато чому ще. Ви створите план для свого підприємства та долучитесь до спільноти однодумців, з якими зможете реалізувати спільні проєкти з відбудови України.

Кому корисна Програма? Підприємцям, менеджерам та керівникам компаній та організацій, які працюють у архітектурі, містоплануванні, інжинірингу, консалтингу та планують брати участь або ініціювати міжнародні проєкти.

Важливо! Від кожної компанії має бути заявлено хоча б одну жінку.

Участь у програмі можуть брати внутрішньо переміщені особи. Що передбачено?

Дистанційне навчання в закритому віртуальному тренінговому центрі;

2 формати навчання: самостійний та з менторською підтримкою;

8 навчальних модулів протягом 8 місяців;

живі онлайн сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;

сертифікат міжнародного зразка;

нетворкінг та секторальна кооперація для побудови партнерств, розвитку спільних проєктів, пошуку нових міжнародних контактів для відбудови України;

можливість персональних онлайн сесій з ІТ-менторами, які підтримають вас в процесі діджиталізації та розвитку проєктів (Увага! Доступні 50 місць).

Про особливості форматів навчання, переваги та можливості Програми читайте детальніше тут https://export.gov.ua/.../186-ukraine_rebuilding_task_force Направляйте Ваші заявки на участь за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSekgXO9o9DYZ2.../viewform . Хочете дізнатись більше? Запрошуємо на інформаційну зустріч у ZOOM 27.06.23! Реєстрація – за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSekgXO9o9DYZ2.../viewform

Програму Ukraine Rebuilding Task Force розроблено Visionest Institute (Естонія) та впроваджено у співпраці з ДУ Офіс з Розвитку Підприємництва та Експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Офісу координатора допомоги Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду Програми партнерства з розвитку співпраці (DCP) та Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV).