Вітаємо жителів сіл Великоселецьке та Чевельча з храмовими святами

22 травня, на свято Миколи Чудотворця, відзначають день рідного села жителі Великоселецького та Чевельчі. Тож вітаємо зі святом села всіх, кому дорогі та близькі Великоселецьке та Чевельча - хто тут народився і виріс, проживає тут усе життя, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Дорогі земляки! Усі досягнення, якими багаті ваші села і наша громада, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів. Дякуємо всім вам за небайдужість до долі рідного краю, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Наші Захисники! Бережіть себе і пам’ятайте, що ми завжди з вами у молитвах і думках. Ми віримо у ваші сили та бажаємо лише міцного здоров’я і швидкого повернення з Перемогою! Слова подяки адресуємо тим, хто безупинно допомагає нашій армії, землякам і всім військовим. У ваших добрих справах – безмежна любов до Батьківщини та її героїв. Вітаємо усіх зі святом та бажаємо миру і злагоди у кожну родину, достатку і добробуту, спокою і сімейного щастя!

Урочистості з нагоди дня села та благодійні концерти на підтримку земляків – військовослужбовців ЗСУ відбудуться о 10.00 в селі Великоселецьке, о 14.00 – в селі Чевельча