День прийнятих рішень

День прийнятих рішень

Зранку 04 травня у селищній раді провели позачергову сесію та засідання виконавчого комітету. Нагальність зібрати депутатів та членів виконкому була викликана необхідністю прийняти низку рішень щодо надання повноважень адміністраторам Центру надання адміністративних послуг Оржицької селищної ради у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з реорганізацією Оржицького відділу ДРАЦС. Відтак, уже з червня жителі громади можуть звертатися до ЦНАПу, у кабінет, де і був розташований відділ ДРАЦС, за реєстрацією народження, шлюбів та смерті.

Рішення двадцять сьомої позачергової сесії селищної ради та виконавчого комітету селищної ради від 04.05.2023 буде оприлюднено на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради у встановлені законом строки. Фото без опису