Адміністративні послуги за квітень 2023 року надані в ЦОП Оржицької ДПІ

  • 62

Адміністративні послуги за квітень 2023 року

надані в ЦОП Оржицької ДПІ

      За квітень 2023 року Центр обслуговування платників Оржицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області (далі ЦОП) відвідав 1384 платник  податків – підприємці та юридичні особи, а також пересічні громадяни.

Персоналом ЦОП Оржицької ДПІ у звітному періоді надано 115 адміністративних послуг, з яких 10 послуг платникам інших регіонів.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 61 фізична осіба, в тому числі 4 громадян з інших регіонів. Надано 10 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

 Також, за поточний місяць фахівці Центру обслуговування платників Оржицької ДПІ  зареєстрували 8 платників єдиного податку, надали 12 витягів з реєстру платників  єдиного податку, зареєстрували  4 книгу обліку розрахункових операцій та 7 розрахункових книжок.   Крім цього, за звітний період сформовано  та видано 4  витяги з реєстру платників податку на додану вартість.

Щоденно опрацьовувалися відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. Зокрема, за місяць було опрацьовано 30 відомості, в тому числі 7 відомостей по Нововоронцовській ДПІ Херсонської області.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Оржицької  ДПІ фахівцями щоденно надаються усні та в телефонному режимі консультативно- інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

До послуг платників - комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і надає можливість платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 Фото без опису

 

 Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу   

«InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

     Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

       Державна податкова служба  України  https://www.facebook.com/TaxUkraine

          та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkraine

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkraine