Вітання з Великоднем

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ОРЖИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Уже другий рік ми живемо в очікуванні перемоги добра над злом. Кожен наш новий день – це нові надії і сподівання; це наші добрі справи і допомога військовим землякам. З новим світанком народжуються нові сили боротися за споконвіку українську землю. Світлий день Воскресіння Христового дає нам велику надію й непохитну віру в те, що світло переможе темряву, життя переможе смерть, а отже, неодмінно переможе Україна!

І на Великдень ми просимо в Бога великої благодаті, щоб здійснилася наша велика мрія – коли в Україні настане великий мир. А з ним – вічна злагода й процвітання. Тож з вірою і впевненістю в це вітаємо всіх вас з Великоднем! Будьмо сильними і далі, бережімо себе заради тих, кому потрібна наша підтримка. Хай у ваших оселях панують мир і злагода, а Воскресіння Христове принесе надію та любов!