Відбулася чергова сесія селищної ради: затвердили старосту, розподілили бюджетні кошти, запланували ремонт місцевих доріг

На засіданні двадцять шостої сесії селищної ради восьмого скликання, що відбулося сьогодні, 12 квітня, розглянули 108 питань порядку денного, з них 77 земельних. Після попереднього детального розгляду всіх питань на постійних комісіях, депутати, зокрема, ухвалили рішення щодо затвердження Людмили Романівни Сліпченко на посаду старости Яблунівського старостинського округу та покладення на неї повноважень з посвідчень довіреностей; затвердження двох нових програм – з відзначення пам’ятних дат на 2023 рік та реалізації молодіжної політики до 2025 року; внесення змін до низки цільових програм, зокрема, Комплексної програми соціального захисту населення, збільшивши видатки для надання матеріальних допомог онкохворим, пораненим Захисникам та членам сімей загиблих Героїв. Внесення змін до бюджету селищної територіальної громади стосувалися розподілу субвенцій, які надійшли з обласного, державного бюджетів, бюджету Новооржицької селищної ради та розподілу власних вільних  залишків. Саме за їх рахунок отримають підтримку комунальні заклади на забезпечення благоустрою території громади та розвиток житлово-комунального господарства, лікарня на поточні витати та придбання дистилятора,  2 млн.200 тис. грн виділено для поточного ремонту доріг та нанесення дорожньої розмітки у населених пунктах громади, на 290 тис. грн збільшиться фінансування закладів загальної середньої освіти громади, 40,7 тис. грн отримає територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У різному депутати продовжили тему ремонту доріг. Селищний голова Олена Сидоренко інформувала про постійний діалог з ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», за результатами якого буде здійснено ремонт дороги Оржиця-Чутівка (на умовах співфінансування селищна рада виділила 2 млн. 876 тис. грн), вже проведено щебеневе покриття найбільш критичних ділянок дороги до села Старий Іржавець, на жаль, ніяких обіцянок щодо ремонту дороги до села Лукім’я в агентстві не дають.

Рішення 26 сесії селищної ради будуть опубліковані на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради у встановлені чинним законодавством терміни.