Відбувся онлайн – семінар для студентів Полтавщини

  • 47

 

Головне управління ДПС у Полтавській області організовує навчальні тренінги для молоді Полтавщини, з метою співпраці та взаємодії з низкою закладів вищої освіти, зокрема, у питаннях підвищення рівня обізнаності та податкової культури молодого покоління. Нещодавно була проведена зустріч зі студентами та науково – педагогічними працівниками Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих      у 2022 році. Право на податкову знижку».

Для здобувачів вищої освіти інформативну лекцію-тренінг провела спеціаліст  відділу інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Полтавській області. В ході зустрічі поспілкувалися про актуальні питання декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році, наголосивши на важливості декларуванні доходів та сплаті податків, адже під час дії воєнного стану важливо мати активну позицію та підтримувати державу на економічному фронті. Було роз'яснено особливості реалізації механізму отримання податкової знижки. Обговорили інформацію щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан і доходи, перелік доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, граничних строків її подання, які були презентовані     у вигляді практичного заняття.

Дані заходи сприяють обізнаності майбутніх платників із податковим законодавством та відповідними правами та обов’язками.

На завершення заходу студенти отримали відповіді на свої запитання та подякували податківцям за отриману інформацію і корисні знання, а податківці надали контакти для зворотного зв’язку.

                                                                Головне управління ДПС у Полтавській області