Виховання податкової культури молоді Полтавщини

  • 169

 

Головне управління ДПС у Полтавській області з метою підвищення рівня обізнаності та формування податкової культури молоді активно співпрацює               із низкою закладів вищої освіти Полтавщини.

Так, нещодавно фахівцями відділу інформаційної взаємодії ГУ ДПС області            у форматі ZOOM конференції був проведений семінар - практикум для студентів      та викладачів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році. Право на податкову знижку».

До уваги майбутніх юристів були запропоновані інформаційні матеріали              з питань  декларування, проведений тренінг щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи, у тому числі, з метою реалізації права на податкову знижку.

Під час спілкування з податківцями студенти отримали відповіді на запитання     і практичні навички заповнення податкової звітності, ознайомилися з правами          та обов’язками платників податків відповідно до норм Податкового кодексу  України. 

  Під час проведення заходу наголошувалося на важливості повноти та своєчасності сплати податків, особливо під час дії воєнного стану, адже  наповнення державної скарбниці є  важливою складовою підтримки держави на економічному фронті та запорукою майбутньої перемоги.

Наприкінці зустрічі слухачі подякували за отриману інформацію, а податківці надали контакти для зворотного зв’язку.

                                                                Головне управління ДПС у Полтавській області