Від мешканців Полтавщини надійшло 3,1 млн гривень податку на майно з фізичних осіб

  • 163

Фото без опису

 

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що станом на початок березня 2023 року на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини перебувають 265015 платника податку на майно з фізичних осіб, у тому числі: 231186 платника плати на землю з фізичних осіб, 33823 платника по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 6 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно з вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку, та яке орган ДПС надсилає громадянину.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення. За перші два місяці поточного року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження в сумі 3,1 млн гривень податку на майно з фізичних осіб.

Дякуємо платникам за сумлінну сплату податків та фінансову підтримку держави.

В Головному управлінні ДПС в області підкреслили, що постійно перебувають на зворотньому зв’язку з платниками, використовуючи такі можливості, як: «гарячi лінії» та комунікаційну податкову платформу,  субсайт Головного управління ДПС    у Полтавській області вебпорталу ДПС, офіційну сторінку ГУ ДПС в області             у соціальній мережі Facebook, а також YouTube канал Головного управління ДПС     у Полтавської області.

Головне управління ДПС у Полтавській області