Виїзні прийоми лікарів у селах громади

Виїзні прийоми лікарів у селах громади

Оржицькі медики підтримали пропозицію селищної ради та вже вдруге у цьому місяці провели виїзні прийоми сільських пацієнтів безпосередньо на території старостинських округів. Так, у приміщеннях ФАПів сіл Лукім’я, Великоселецьке, Золотухи та Тарасенкове минулого четверга та сьогодні, 30 березня, з 9 ранку і до останнього пацієнта прийом проводили лікар-хірург КП «Оржицька лікарня» Ігор Новик, фахівці КП «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги» - сімейний лікар Анатолій Яненко і лікар- інтерн Марія Шпак. Близько 20 осіб у кожному селі, в основному пенсіонери, прийшли на прийом до лікарів та отримали на місці кваліфіковану медичну допомогу і консультації. «Люди були приємно вражені, що мали змогу у своєму селі відвідати лікарів та отримати допомогу, за що їм щиро дякували», - каже староста Золотухинського старостинського округу Іван Вірченко. Виїзні прийоми лікарями у віддалені села громади заплановано здійснювати і надалі. Про графік приїзду лікарів жителів сіл старостати попереджають заздалегідь.