Продовжуємо підтримувати наших Захисників

Щоразу, коли ми об’єднуємося задля допомоги бійцям ЗСУ, організовуючи благодійні концерти та ярмарки – це допомагає придбати та передати те, що потрібно для наших земляків –військовослужбовців. Упродовж березня благодійні заходи були проведені в смт Оржиця. селах Онішки, Сазонівка, Чутівка, Тарасенкове, Яблуневе, Плехів, на яких жителі та гості громади зібрали 88 тисяч 599 гривень. На сьогодні з цих коштів використано 62 тисячі 922 гривні для придбання спорядження, що допомагає нашим Захисникам в бою і береже їхнє життя. До суми використаних коштів додалися ще 80 тисяч 347 гривень, зібраних у березні безпосередньо працівниками виконавчого комітету селищної ради. Відповідно до запитів придбано та передано 26 землякам-військовослужбовцям або їх рідним із сіл Савинці, Заріг, Лукім’я, Чутівка, Тарасівка, Чайківщина, Онішки, Сазонівка, Чевельча, Золотухи та смт Оржиця 16 розвантажувальних систем РПС, 16 пар тактичних наколінників та налокітників, 8 каремат-сидінь, 5 спальників, 22 тактичні аптечки, 11 тактичних окулярів, 2 дощовики, 12 пар рукавиць, 4 стрілецьких навушників, 5 карематів. Хлопцям передають 3 бронежилети та цигарки, які свого часу доставив до селищної ради Благодійний фонд Олександра Трухіна. Залишаються ще не задоволеними кілька запитів військових. Старостати та заклади культури готуються до проведення нових благодійних заходів, працівники виконавчого комітету продовжують збирати кошти із зарплат.