Оприлюднено Реєстр наданих пропозицій до розроблення Комплексного плану

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Оржицької селищної територіальної громади.

На виконання вимог чинного законодавства було проведено прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Період внесення пропозицій тривав з 13.01.2022 до 14.02.2022.

Надані пропозиції опрацьовано Робочою групою з підготовки Завдання на розроблення Комплексного плану та сформовано реєстр наданих пропозицій, ознайомитися з яким та за доцільності додати свої коментарі можна за посиланням: Реєстр наданих пропозицій громадськості до розроблення Комплексного плану (документ розміщено з можливістю коментування).