До уваги жителів Яблунівського старостинського округу!

Громадські слухання щодо підтримки запропонованої кандидатури старости СЛІПЧЕНКО Людмили Романівни відбудуться у суботу, 25 березня 2023 року, о 11.00 у селі Яблуневе (у сільському будинку культури), о 12.30 в селі Пилиповичі (біля старого магазину), о 13.20 у селі Загребелля (біля зупинки).

На громадських слуханнях заслуховуватиметься кандидат на посаду старости, присутні можуть виступати та ставити запитання.

Жителі старостинського округу, які не змогли взяти участь в опитуванні, яке проводилося з 01 по 12 березня 2023 року, мають право під час громадських слухань підписати підписні листи. У підписних листах, крім зазначення прізвища, власного імені та по батькові, дати народження, вказується серія та номер паспорта громадянина України. Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Організаційний комітет