На сесії селищної ради

На сесії селищної ради

На двадцять п’ятому пленарному засіданні сесії Оржицької селищної ради восьмого скликання депутати розглянули 85 питань, з них 41 щодо землі. Більшість питань порядку денного так чи інакше стосувалися бюджету територіальної громади. Так, депутати заслухали звіти про виконання 23 цільових програм за 2022 рік з основних напрямків діяльності. Затвердили звіт про виконання бюджету за 2022 рік: бюджет минулого року виконано на 105 %, основне джерело надходжень до нього становить податок на доходи фізичних осіб – 60,4%, іншу частину доходів за кількісними показниками складають місцеві податки та збори, плата за землю, єдиний податок. Селищний голова Олена Сидоренко, коментуючи складну ситуацію з виконанням бюджету у минулому році, подякувала бюджетникам, яким доводилося брати відпустки без збереження зарплати, за розуміння і витримку та господарникам за сплату податків у повному обсязі. Рішення про внесення змін до бюджету на поточний рік стосувалося збільшення доходної частини за рахунок субвенції на підтримку осіб з особливими освітніми потребами, відповідно збільшилася і видаткова частина за рахунок субвенцій та вільного залишку бюджетних коштів. Завдяки цьому за рахунок селищного бюджету у цьому році пройдуть реабілітацію діти з особливими потребами у Лубенському реабілітаційному центрі, зможемо здійснити співфінансування ремонту дороги Оржиця-Чутівка-Мохнач, підтримати матеріальну базу рятувальників та поліції, здійснити ряд заходів у галузях бюджетної сфери – освіти та культури. Крім того, надана підтримка комунальним підприємствам «Оржиця-комунсервіс», «Оржиця-водоканал» та Оржицькій лікарні. Депутати висловили сподівання, що і в 2023 році місцевий бюджет буде виконано, і завдяки цьому зможемо реалізувати всі задумані плани.

Рішення 25 сесії селищної ради будуть опубліковані на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради у встановлені чинним законодавством терміни.