Народна дипломатія діє!

Народна дипломатія діє!

Всього три дні тому Ольга Шнайдер, мер міста Рокенберг у Німеччині, на своїй фейсбук сторінці повідомила про відправку до української Оржиці гуманітарної допомоги, зібраної жителями їхньої громади. Вже сьогодні 49 великих коробок з гуманітарним вантажем прибули до Оржицької селищної ради. У них те, про що перше просила селищний голова Олена Сидоренко у своєї німецької колеги під час однієї з міжнародних зустрічей – термогрілки для рук і ніг, спальні мішки та каремати для наших земляків-військовослужбовців ЗСУ. Ми були дуже схвильовані і тим, що німці зібрали і передали ще й для наших внутрішніх переселенців одяг, постільну білизну, ковдри, пледи, посуд та іграшки. Усе надіслане буде передане нашим хлопцям на фронт та переселенцям, зокрема, і до лікарні, де організовано їх проживання. Висловлюємо безмежну вдячність жителям міста Рокенберг та особисто його меру Ользі Шнайдер за партнерство, допомогу та підтримку нашої громади. Разом працюємо на Перемогу!

Die Volksdiplomatie funktioniert!

Erst vor drei Tage kündigte Frau Olga Schneider, die Bürgermeisterin der Gemeinde Rockenberg in Deutschland, auf ihrer Facebook-Seite an, von den Bewohnern ihrer Gemeinde gesammelte humanitäre Hilfe in die ukrainische Gemeinde Orzhytzia zu schicken. Bereits heute sind 49 große Kisten mit humanitärer Fracht in Orzhytzia angekommen. Sie enthalten, was die Bürgermeisterin der Gemeinde Olena Sydorenko zuerst von ihrer deutschen Kollegin, während eines der internationalen Treffen verlangte – Wärmer für Hände und Füße, Schlafsäcke für unsere Landsleute, die Militärangehörige der ukrainischen Streitkräfte sind. Wir sind auch sehr begeistert, dass die Deutschen auch für unsere Binnenvertriebenen Kleidung, Bettwäsche, Decken, Decken, Geschirr und Spielsachen gesammelt und übergeben haben. Alles, was geschickt wird, wird unseren Jungs an der Front und den Binnenvertriebenen, insbesondere dem Krankenhaus, wo sie untergebracht sind, gegeben. Wir danken den Einwohnern der Gemeinde Rockenberg und persönlich der Bürgermeisterin Frau Schneider für die Partnerschaft, Hilfe und Unterstützung unserer Gemeinde. Zusammen arbeiten wir für unsere Victory!

Статистика и объявления

Продвигать публикацию