Полтавщина забезпечила надходження до держбюджету на понад 3 млрд гривень

  • 96

Фото без опису

 

Завдяки підтримці економічного та фінансового фронту впродовж січня 2023 року, платниками Полтавщини до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 4 млрд 498,0 млн гривень.

Як відзначив начальник ГУ ДПС у Полтавській області Андрій Якименко, до державного бюджету за перший місяць поточного року зібрано платежів у сумі 3 млрд 199,9 млн грн, в т.ч. до загального фонду державного бюджету збір склав 3 млрд 197,4 млн гривень.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків загального фонду державного бюджету надходження склали: по податку та збору на доходи фізичних осіб – 270,2 млн грн, в тому числі по військовому збору – 68,2 млн грн; по податку на прибуток – 55,3 млн грн; по ПДВ – 573,9 млн грн; по рентній платі за користування надрами – 2 млрд 293,0 млн грн; по екологічному податку – 2,3 млн гривень.

У порівнянні з мирним початком 2022 року, приріст надходжень відбувся: по податку та збору на доходи фізичних осіб – на 20,7 відс. (+46,3 млн грн), в тому числі по військовому збору на 24,5 відс. (+13,4 млн грн), по екологічному податку – на 61,4 відс. (+0,9 млн гривень). 

Достовірні та цікаві новини про податкову службу в області, а також роз’яснення ви можете дізнатися із субсайту  ГУ ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС  https://poltava.tax.gov.ua/ та офіційної сторінки Facebook https://www.facebook.com/tax.poltava. Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти доступна за посиланням: poltava.ikc@tax.gov.ua .

Головне управління ДПС у Полтавській області