УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

  • 404

 

Для осіб, які не зареєстровані як безробітні, служба зайнятості пропонує навчання на підставі ваучера.  Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від виробництва.

 

ЩО ТАКЕ ВАУЧЕР НА ОСВІТУ?

Ваучер на освіту - документ встановленого зразка, що дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей.

 

ЯКА ВАРТІСТЬ ВАУЧЕРА?

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати максимальну вартість ваучера (у 2023 році – це 26 840 грн.)

Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

 

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ВАУЧЕРА?

Громадяни, які мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості та належать до однієї з категорій:

 

  1. вік яких становить 45+ (до досягнення пенсійного віку), а страховий стаж є не меншим 15-ти років;
  2. які були звільнені з військової служби (крім строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спецзв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв'язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров'я;
  3. які були звільнені з військової служби після участі АТО/ООС та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення;
  4. є внутрішньо переміщеними особами і для них відсутня підходяща робота.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами (0532) 518425, (050) 0521707

за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

або в найближчій філії обласного центру зайнятості.